SiolNET. Trendi Zdravje
  • Messenger
  • Messenger

Jedilnik Marka Potrča: za zajtrk pet celih jajc in še dva beljaka #video

5,93

termometer

Novi voditelj šova The Biggest Loser Slovenija Marko Potrč je tudi sam velik ljubitelj športa in zdravega načina življenja. Ne predstavlja si dneva brez gibanja, njegov teden pa je sestavljen iz kar šestih obiskov telovadnice in štirih jutranjih tekov, ko si zbistri glavo in poskrbi za kardiododatek svojim treningom.

Komentarji

13

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• sskomentator / 21.03.2018. ob 20:15

Upam, da tega mladega zakompleksanega osla, ne jemlje kdo resno! Sam sem počel podobno in imam danes pri 52-tih okvarjene ledvice! Tolikšni napori /čeprav misli da niso/ in takšen vnos beljakovin /čeprav popije 4 in več litrov vode, kar tudi obremenjuje telo - povprašaj kakšnega nefrologa/, je skrajno nezdravo. In ko bo zbolel, bodo vse grde mišice, ki kažejo na pomanjkanje samozavesti, izpuhtele. Bolezen pa bo ostala!

• name / 21.03.2018. ob 20:15

PODPISEM!!!!,,,,,BRAVO

• LifeXY / 21.03.2018. ob 22:00

ne, hvala

• čriček / 22.03.2018. ob 12:59

Včasih so težki fizični delavci v kamnolomih hrepeneli po bolj zdravem načinu življenja, sedaj pa nekateri sami rinejo v to. Res ne vem, zakaj je potrebno imeti tako nabildane mišice in tako obremenjevati svoj metabolizem s prekomernim vnosom beljakovin. Zmernost fant moj, zdrava zmernost.

• Pasjeljubec / 21.03.2018. ob 20:28

Neka, neka....! Lili že išče drugega!

• Борце / 22.03.2018. ob 07:49

Koga to/ta članek sploh zanima??

• Alex2017 / 21.03.2018. ob 20:01

Jao jao, cim vec beljakovin in cim manj ogljikovih hidratov? Je se mlad, pac ne ve. Vso sreco mu zelim. Upam, da bo spoznal ... preden bo prepozno.

• armenius / 22.03.2018. ob 11:17

Prosim če ne objavljate takih neumnosti, ki jih potem mladi posnemajo. 7 Jajc? Človk božji, komu na čast. Zaradi mišic? Blaznež

• Eastmane / 22.03.2018. ob 19:36

Jaz pojem 7 jajc v 14 dneh, toliko šniclov kot jih on poje v enem tednu pa v dveh mesecih. Jaz ne rabim fitnesa, enkrat tedensko 2 uri dvoranskega nogometa (po tuširanju obvezno pirček), 2x tedensko 5-6km tek in uravnotežena prehrana z veliko zelenjave in malo mesa... sicer nimam takih mišic, ampak fizično zgledam pa vseeno bolje, mentalno pa sploh :)

• Romanos1 / 22.03.2018. ob 19:36

Ok,sam pir dej stran!

• Pasjeljubec / 13.08.2018. ob 16:14

A brokoli in cvetača niso ogljikovi hidrati?

• banatalija / 08.08.2018. ob 19:12

Vse to kar pocenja, ni na dolgi rok. Kako mora rec, za zdravo in dolgo zivljenje, in vse kar je povedal je eno veliko pretiravanje, v vsem, v hrani in treningih. Uravnotezenost pri vsem, to je zame predpogoj za zdravo in dolgo zivljenje.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.