SiolNET. Sportal Zimski športi
  • Messenger
  • Messenger
DRUGA KARIERA (92.) – ANJA ZAVADLAV

Iz oči v oči s smučarko iz črno-belih časov, ki je pisala zgodovino

10

termometer

"Mojega obraza ljudje ne poznajo. Številnim pa je še vedno znano moje ime," pravi Anja Zavadlav, prva slovenska alpska smučarka s točkami v svetovnem pokalu in prva, ki se je prebila med najboljšo petnajsterico. Pogovor z njo iz oči v oči ima lahko prav poseben prizvok. Danes si namreč kruh služi kot optik.

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Oregon / 10.02.2019. ob 19:44

če bi jo srečal v bundi na smučišču, bi jo brez dvoma še prepoznal. Skromna, simpatična, za tiste razmere odlična. Kako hitro minejo desetletja...

• Collie / 10.02.2019. ob 20:27

To so bili cajti za entuziaste.

• PolentaPolitik / 11.02.2019. ob 08:03

Vsako obdobje ima svoje idole. In Anja Zavadlav je bila ključni del nekega obdobja. Svoje delo je pošteno oddelala.

• BPGC / 10.02.2019. ob 22:27

Sem se bil premajhen takrat, da bi jo gledal. Ampak zelo lep clanek, pravilno da smo ponosni na svojo sportno zgodovino in na osebe, ki so jo ponagale ustvarjati.

• 662ko883 / 11.02.2019. ob 16:58

Pri mojih 72-tih mi je še vse zelo dobro v spominu. Anja, kapo dol, bili ste osnova, kvas in humus za današnje uspehe v zimskih športih. Nepozabno!

• smaja / 12.02.2019. ob 10:38

Pozdravljena Anja. Vesel sem, da te vidim po tolikih letih na omrežju oz. da si še prisotna. Po moje bi se vas vseh morali spomnit večkrat, kot se tako radi spomnemo vseh "rezultatov" smučanja. Nikoli ne bom pozabil teh lepih časov naših smučarjev, kako množično in srčno smo takrat podpirali našo smučarijo z glavnim komikom Rifletom na čelu. Sicer pa srčne čestitke za vsa deklata in fante. Draga Anja verjemi mi, še vedno vas imamo vse radi, saj ste del naše lepe mladosti.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.