Center je zdržal

Na predsedniških volitvah v Sloveniji je center zdržal.

Preberi članek

Komentarji

23

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• mimi129 / 13.11.2017. ob 11:28

Citiram: »… za tiste Slovence, ki so bili med drugo svetovno vojno,kot pravijo, na napačni strani.» Ja, bili so na napačni strani, ker so prisegli Hitlerju. Pika. Tudi nemški predsednik ne stoji za nacisti, na kraj pameti mu ne pride, da bi jih poskušal rehabilitirati. Zakaj ne ? Ker je zgodovina dokazala, da so bili zločinci. Pika.

Odgovori
    • b44326 / 13.11.2017. ob 11:28

Slovenija med 2.sv.vojno ni bila enotna tudi zato, ker je bila okupirana s strani 3 okupatorjev, zraven pa so ogenj prilivali še pokvarjeni komunajzarji. Ne vem točno katerega leta so zamenjali večino slovenskih vodij bataljonov in jih zamenjali s srbskimi. Leta 1991 smo se odcepili od takrat komunistične Jugoslavije, za kar je bilo prelite tudi nekaj krvi in umrlo nekaj ljudi. Za dogodke v Katinskem gozdu ve cel svet, za slovenske dogodke pa skoraj nihče.

• mimi129 / 13.11.2017. ob 11:28

b44326, Katinskega gozda in slovenskih domobrancev se pač ne da primerjati . Domobranci so prisegli Hitlerju in naj te spomnim, da so jih zavezniki (Britanci, Američani) vračali v Slovenijo vedoč, da jih bodo komunisti pobili. Kar je bil seveda zločin. V 2. SV je zmagala protihitlerjevska koalicija, ki so prisegli Hitlerju, zato je več kot 70 let po vojni netiti spore na račun tega neetično. Sploh s strani ljudi, ki so verni,kajti vera nalaga odpuščanje.

• jugda / 14.11.2017. ob 16:56

Žiga, ne ga srat. Kolaboracionisti so skupaj s Hitlerjem vojn IZGUBILI! Pika. Drzavljansja vojna? Ja, proti kolaboraciji, torej sivražnikom. Revolucija? Da, pa spet bo. Še ena, da vam pokaže, da kapitalizem z ustvarjanjem revščine ni to, kar si vecina želi.

Odgovori
    • pesbanny / 14.11.2017. ob 16:56

Komunisti skupaj Stalinom pa dobili. Ko sem hodil v 3. razred na Vrtačo je bil na steni razreda takle napis: "Stalin odrešenik sveta naj živi večno!"Medtem pa je Stalin v svoji deželi podil 20 milijonov ljudi Tito ( ob dejavni pomoči Kidriča, Mačka im Ribičiča) pa v svoji okoli 800 000.Pač krvava zmaga ki jhi je sledilo 45 let diktature in propad vseh komunstičnih rajev

• truncek / 14.11.2017. ob 16:56

Psiček, pa dobro, povej mi, zakaj nisi nadaljeval v četrti razred. PO tvojih komentarjih sodeč, četrtega razreda nisi srečal. Da ni imel Tito kaj vmes, mogoče si pa med tistim 800.000 žrtvami po WW2. Me prav zanima, kje si jih našel 800.000.

• smucko / 14.11.2017. ob 08:00

Sem jih videl Domobrance in izdajalce, so mi krompir in jabolka kradli. Tebe pa odnikoder!!!!

Odgovori
  • frajgajst / 13.11.2017. ob 13:05

''Sprava je potrebna''...seveda je potrebna....samo v vsakem posamezniku posebej...in ko bo vsak posameznik spravljen sam s sabo pahor in podobni..predvsem pa tisti, ki s tem manipulirajo in to izkoriščajo..ne bodo imeli več dela... s kom se imam jaz za spravljat...ali pa bilo kdo izmed vas...???????

Odgovori
  • as321 / 13.11.2017. ob 12:45

BELOGARDISTI IZDAJALCI SO VEDNO BOLJ NASILNI.Novo tv prepovedati ker širi laži in nestrpnost!

Odgovori
    • Ratko / 13.11.2017. ob 12:45

Kakšno laž, na primer?

• slomevzha1 / 14.11.2017. ob 11:19

Borči je v bistvu le ena anomalija demokracije, zaradi katere deset idiotov lahko ima večjo težo kot devet akademikov.

Odgovori
  • JanezS / 13.11.2017. ob 18:26

Jaz tudi razmišljam, pa se ne spomnim da bi Drnovšel ali Kučan bila taka klovna, ki bi nam delala sramoto po svetu. Osebno mnenje.

Odgovori
    • pesbanny / 13.11.2017. ob 18:26

O le spomnite se nastopov že bolanega Drnovška v Kolumbiji!

• Micheal_Benson / 19.11.2017. ob 06:33

Pozdravljam ponuditi, da plačate stroške nakupa avtomobilov pri nakupu avtomobila na začetku počitka v poslu nakupa posojila, zahtevanega od 5000 do 500.000.000 dolarjev, s potrebnimi postopki za bančne postopke bank. Pišite nam na: MICHEALBENSONLOANAGENCY@GMAIL.COM Obrazec za posojilo in ga vrnite. Polno ime ................. Zasebna telefonska številka ................ Država .................. Znesek posojila, dn ...............

Odgovori
  • vyking / 18.11.2017. ob 23:26

Po nekaterih komentarjih bi človek mislil da je indoktrinacija trajala 500 in ne 50 let...

Odgovori
  • kernest / 14.11.2017. ob 18:47

Mimi nujno rabi fašizem sicer nič več ne razume .... razumite to povsod, za nazaj in za sproti

Odgovori
    • kernest / 14.11.2017. ob 18:47

za "razumite to" paše vejica. Tako, zaradi povdarka besed v stavku

• olka / 13.11.2017. ob 15:19

Pahor je natanko toliko sredinski, kolikor je potreboval glasov z desne. Levica je desnico pripeljala tako daleč, da je le-ta zadovoljna že če ji predsednik samo pokima in se ji nasmehne.

Odgovori
  • olka / 13.11.2017. ob 15:19

Pahor je natanko toliko sredinski, kolikor je potreboval glasov z desne. Levica je desnico pripeljala tako daleč, da je le-ta zadovoljna že če ji predsednik samo pokima in se ji nasmehne.

Odgovori
  • Slavko / 13.11.2017. ob 18:19

Zanima me kako si lahko Boruta Pahorja lahko predstavljamo v vlogi mediatorja sprave,ko pa ni niti enkrat omenil dr Možina "pri čevalcev" med katerimi je bilo kar nekaj partizanov,ki so nanizali pravo avtentično razlago WWII ne samo na teritoriju Slovenije ampak tudi na ozemlju SFRJ.Da pa je nekaj storil pri spravnem spomeniku in pieteti do umrlih,pa je le delček tistega v resoluciji izrečene obsodbe vseh totalitarizmov, vključno komunizma !?

Odgovori
  • mali49 / 14.11.2017. ob 06:59

Delno se z gospodom Turkom strinjam.

Odgovori
  • pesbanny / 16.11.2017. ob 21:09

Šarec je bil predvsem projekt "laboratorijev" ( kjer se laboratorijsko učijo krojiti javno mnenje) FDV. Seveda z blagoslovom botra iz predmestnega bunkerja.S tem so se hoteli Pahorju maščevati ker je ( sicer malce nerodno in obotavljivo) skušal preseči notranje delitve v Sloveniji.Mnogo premalo ljudi je spregledalo te manevre in so volili Šarca ker so islili da je t.i."nov obraz"

Odgovori
  • Juri / 13.11.2017. ob 07:23

Dobra prva analiza...!

Odgovori