SiolNET. Avtomoto Novice
  • Messenger
  • Messenger

Bili smo v ZDA in sedeli v tesli 3 #foto

3,57

termometer

V ZDA smo sedli za volan nove tesle 3, trenutno najbolje prodajanega avtomobila v ZDA in prvega velikoserijskega električnega vozila. Preverili smo predvsem prve vtise notranjosti in osrednjega zaslona, ki upravlja skoraj ves avtomobil.

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• svojeglavc / 23.09.2018. ob 12:50

Tesla je v veliki prednosti pred tradicionalnimi proizvajalci avtomobilov, ker je zasnovan na popolnoma samosvoji platformi, neodvisni od avtomobilov za atmosferskimi motorji.

• fizik10 / 24.09.2018. ob 09:33

Zunanjost mi je všeč, notranjost pa niti malo. Tehnologija tega ameriškega avtomobila je v samem svetovnem vrhu, ampak ne vem..zdi se mi, da ima oblikovalec notranjosti malo čuden okus, ...ali pa jaz ha ha

• betegar / 24.09.2018. ob 12:03

Grd je.

• JLPiccard / 24.09.2018. ob 14:51

jaz sem bil doma in sedel na školjki

• SiByte / 23.09.2018. ob 12:28

Notranjost je obupna, pri materjalih pa jih še Zastava 101 šije.

• Bebo2 / 23.09.2018. ob 13:59

To so ena navadna plastik fantastik jajca, ki jih ne bi smeli prodajati. Pa ne vem od kod vam ideja da bi kdo taka jajca v Evropi sploh hotel kupiti. Poglejte si na yt videe o tem kako katastrofalno slabo so te Tesle narejene.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.