Tim Kevin Ravnjak

Petek, 17. 2. 2017, 8.54

Tim Kevin Ravnjak na 14. mestu v Južni Koreji

tim kevin ravnjak | Foto Reuters

Slovenski deskar na snegu Tim Kevin Ravnjak je v kvalifikacijah zadnje tekme svetovnega pokala v snežnem žlebu v južnokorejskem Bokwangu zasedel 14. mesto in s tem dosegel najboljši izid sezone v tej disciplini.

Po zaslugi prve vožnje je prejel oceno 69,00, kar je pomenilo, da je bil od finala, ta bo čez dva dni, oddaljen za 5,50 točke.

Tit Štante je zasedel 22. mesto (53,50), Max Kralj Kos pa je bil 33. (14.50). V ženski konkurenci je Kaja Verdnik z oceno 38,75 pristala na 21. mestu, kar je njena najboljša uvrstitev sezone, Eva Kralj pa je bila z oceno 29,25 26.