Bundesliga Matevž Skok Marko Bezjak Jure Natek Primož Prošt

Sreda, 16. 9. 2015, 19.15

Slovenska vratarja nista dočakala priložnosti

Rabuza

V petem krogu nemškega prvenstva je Magdeburg Jureta Natka in Marko Bezjaka tretjič zmagal. Slovenska vratarja brez minut.

Magdeburg se je moral zelo potruditi za zmago proti Balingenu, saj je še ob polčasu zaostajal, v drugem polčasu pa je naredil preobrat in slavil s 28:27. K zmagi je Natek prispeval tri, Bezjak pa dva zadetka.

Visok poraz je proti Kielu vpisal N-Lübbecke, pri tem je vso tekmo na klopi presedel slovenski vratar Matevž Skok. Njegovo moštvo je bilo od Kiela slabše za deset zadetkov.

Priložnosti ni pričakal tudi drugi slovenski čuvaj mreže v nemški prvoligaški druščini Primož Prošt. Izkušenega 31-letnika so v drugem krogu celo izbrali v najboljšo sedmerko kroga, tokrat pa za Göppingen ob visoki zmagi ni stopil na igrišče.