Meškov Brest Simon Razgor

Ponedeljek, 23. 5. 2016, 22.11

Prvak Belorusije je postal tudi Simon Razgor

meskov brest prvak

Medtem ko je Tomaž Čater ekipo Gomel popeljal do naslova prvaka med beloruskimi rokometašicami, je reprezentant Simon Razgor slavil med fanti.

Meškov Brest je upravičil vlogo favorita in v finalu beloruskega rokometnega prvenstva proti SKA iz Minska, za katerega je igral tudi Sergej Rutenka, slavil s 3:0 v zmagah. Bilo je 32:30, 33:26 in 27:26.

Slovenski reprezentant Simon Razgor, ki v Brestu ostaja tudi v prihodnjih dveh sezonah, je na drugi tekmi dal dva gola. Na prvi in tretji ni zadel. To je bil osmi naslov Meškova, ki bo tudi tretjo sezono zapored igral v ligi prvakov. Vprašanje pa je, ali v zgornjem ali spodnjem domu.

Beloruski prvak, za katerim stoji energetski velikan Gazprom, je v lanski sezoni v ligi Seha osvojil četrto mesto. V regionalnem tekmovanju bo nastopal tudi v prihodnje.