1. 3. 2011,
16.51

Torek, 1. 3. 2011, 16.51

Poraz Krima, a Itxako "igra" za njega

V Stožicah je Krim Mercator v 4. krogu rokometne lige prvakinj izgubil proti Budućnosti iz Podgorice s 36:40. S porazom so se ''tigrice'' oddaljile od polfinala.

Krimovke so v glavnem delu odigrale drugo tekmo pred domačimi navijači, v Stožicah pa so bile tokrat boljše rokometašice Budućnosti. Ob polčasu so zaostajale za štiri zadetke, podoben pa je bil tudi končni izid, ki je znašal 36:40. Zatajile so predvsem v obrambi, saj so jim Črnogorke že v prvih 30 minutah zabile kar 23 golov.

Poraz še ni usoden, a so si izbranke Marte Bon močno priprle vrata za preboj med najboljšo četverico. V isti skupini sta se v nedeljo pomerila Oltchim Valcea in Itxako Navarra, ki sta na vrhu s štirimi točkami, zmagal pa je Itxako. V skupini 2 je Györi ETO zmagal v Leipzigu.