pokal CEV Galatasaray Nova KBM Branik odbojka

Četrtek, 23. 2. 2017, 21.04

Pokal CEV, osmina finala, ženske

Mariborčanke se z veliko zmago poslavljajo od Evrope

Calcit Volleyball Nova KBM Branik | Foto Matic Klanšek Velej/Sportida

V povratni tekmi pokala CEV so Mariborčanke v domači dvorani Lukna preamagale Galatasaray (3:2), a so kljub temu izpadle, saj so Turkinje prvo tekmo v Istanbulu dobile s 3:0 v nizih.

Odbojkarice Nove KBM Branika so v povratni tekmi osmine finala pokala CEV s 3:2 premagale Galatasaray, a ker so prvo tekmo izgubile z 0:3, so se poslovile od tega tekmovanja. Prvo ime tekme je bila Iza Mlakar, dosegla je kar 29 točk, na prvi tekmi pa zaradi bolezni ni igrala.

''Prvi niz smo začele prestrašeno in nedločno, a smo pozneje pokazale, kaj znamo, in zaigrale tako, kot je treba. Škoda napak v tretjem nizu, ki so Turkinjam omogočile napredovanje. A nismo se predale in zmaga je ostala v Lukni,'' je po tekmi povedala mariborska sprejemalka Anita Sobočan.