14.19

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo

Torek, 25. 9. 2012, 14.19

Tudi Cristianu Ronaldu se sem in tja zgodi, da se osmeši na nogometni zelenici. Tako je bilo v ponedeljek zvečer.

Že nekaj let sodi med najboljše nogometaše na svetu, a v ponedeljek zvečer, ko je Real Madrid v španskem prvenstvu gostoval pri mestnem tekmecu Rayu Vallecanu in zmagal z 2:0, si je privoščil velik spodrsljaj. Zgrešil je tisto, kar je težje zgrešiti kot zadeti. Petnajst minut pred koncem tekme, ko je njegovo moštvo že vodilo z 2:0, je imel priložnost, da vodstvo Reala poviša na 3:0. Po desni strani je prodrl Gonzalo Higuain in Cristiana Ronalda zaposlil z lepo podajo. Z dobrih pet metrov bi moral žogo le zabiti v prazno mrežo, pa mu ni uspelo. Zadel je prečko in vse, kar mu je preostalo, je bilo, da se je le prijel za glavo. Spodrsljaj seveda ni bil usoden, a pokazal, da se lahko tudi takšnemu mojstru, kot je Portugalec, sem in tja zgodi, da zgreši nemogoče. Sicer pa je pet minut pred tem zadel, ko je uspešno realiziral enajstmetrovko.