Sreda, 13. 7. 2016, 22.32

Tvitospektiva

Olimpija (skoraj) vstala od mrtvih

2

Tekmo med Olimpijo in Trenčinom, ki se je razpletla s 4:3 za goste, je s telefonom v roki pozorno spremljal naš nogometni minister Rok Plestenjak.

Čeprav je proti Trenčinu še vedno zaostajala za dva gola, je bila Olimpija ob polčasu pravzaprav srečna, saj je slovaški prvak proti slovenskemu po pol ure že vodil s 4:0. Ljubljanski klub – gola zanj sta zadela Etien Velikonja in Miha Zajc iz prostega strela – je bil na zelo dobri poti, da ekspresno konča svojo evropsko zgodbo. A je s pomočjo Blessinga Elekeja v drugem polčasu zadel še enkrat in tako potuje v Žilino z golom zaostanka. Olimpija lahko le žaluje za katastrofalno prvo tretjino tekme.