29. 8. 2014,
19.53

Petek, 29. 8. 2014, 19.53

Preobrat v zadnjih minutah in zmaga Iličića in Kurtića proti Milanu

V italijanskem prvenstvu je Chievo z Valterjem Birso in Boštjanom Cesarjem zmagal v gosteh pri Genoi. Inter Samirja Handanovića je v Milanu le remiziral proti Ceseni Luke Krajnca.

V soboto je Juventus z 1:0 zmagal v gosteh pri Palermu, pri katerem je Siniša Anđelković igral vso tekmo.

V nedeljo je Chievo z Valterjem Birso in Boštjanom Cesarjem, oba sta igrala vso tekmo, z 2:0 zmagal v gosteh pri Genoi. Sassuolo je brez pomoči Dejana Lazarevića, ki spet ni dobil priložnost za igro, vso tekmo je presedel na klopi, doma s 4:1 odpravil Parmo.

V večerni tekmi je milanski Inter Samirja Handanovića spet razočaral in pred domačimi navijači le remiziral (1:1) proti Ceseni Luke Krajnca. Oba slovenska nogometaša sta na igrišču prebila 90 minut.

Fiorentina Josipa Iličića in Jasmina Kurtića je bila še v 83. minuti v izgubljenem položaju proti Milanu, ko je izid izenačil Gonzalo Rodriguez, v 89. minuti pa je za preobrat poskrbel rezervist Joaquin. Slovenska legionarja sta igrala vseh 90. minut.