Thermometer Blue 0,68

nemško prvenstvo Bayern Bayer Leverkusen Kevin Kampl Borussia Dortmund

Nedelja, 24. 4. 2016, 19.40

Epski preobrat Bayerja, Bayern blizu naslovu

Tri kroge pred koncem nemškega prvenstva je Bayern blizu četrtemu zaporednemu naslovu. Bavarci so zmagali, tako kot Borussia v Stuttgartu. Razlika ostaja sedem točk. Bayer do neverjetne šeste zaporedne zmage v šestih minutah.

Bayern je blizu da 26. postane nemški prvak in prvič bi mu to uspelo četrtič zapored. Bavarci bi tako postal prvi, ki bi jim to uspelo v bundesligi.

Kevin Kampl (igral celo tekmo) je z Bayerjem ulovil še šesto zaporedno zmago v Gelsenkirchnu. Pot do zmage je bila prava srhljivka, saj je Schalke vodil že z 2:0 ter zapravil tudi strel z enajstih metrov. Gostje so nato v šestih minutah zatresli mrežo kar trikrat za končnih 3:2. Dominic Maroh (igral celo tekmo) je s Kölnom ugnal Darmstadt.