francosko prvenstvo Marseille Robert Berić Saint Etienne Rene Krhin

Nedelja, 11. 2. 2018, 23.23

Francosko prvenstvo, 25. krog

Nantes do remija brez Krhina

Neymar

V uvodni tekmi 25. kroga francoskega prvenstva sta se St. Etienne in Marseille razšla brez zmagovalca. Robert Berić je v igro vstopil v 71. minuti, štiri minute kasneje pa zadel za končnih 2:2. Vodilni PSG, ki ga že v sredo čaka zelo pomembno gostovanje v ligi prvakov pri madridskem Realu, je po zaslugi zadetka zvezdnika Neymarja premagal Toulouse. V nedeljo je Nantes brez pomoči Reneja Krhina doma remiziral z 2;2 proti Lillu. Lyon je doma doživel boleč poraz proti Rennesu.

Slovenski reprezentant Rene Krhin bo z Nantesom v nedeljo gostil Lille, "slovenski" spopad med Guingampom Denisa Petrića in Caenom Jana Repasa pa se je končal brez zadetkov. Nekdanji nogometaš Domžal je srečanje spremljal na klopi, vratar iz Ljubljane s srbskim potnim listom pa ni kandidiral za dvoboj.

V nedeljo Rene Krhin ni dobil priložnosti za igro pri Nantesu, ki je prišel do točke proti v tej sezoni skromnemu Lillu. Obsedel je na klopi, trener Claudio Ranieri ga ni poslal na igrišče.