Thermometer Blue 0,96

Luka Dončić Luka Dončić Anamaria Goltes Liga NBA

Četrtek, 7. 12. 2023, 15.03

Tako sta Anamaria in Gabriela pospremili Dončićev podvig

Anamaria Goltes, ki se je pred slabim tednom z Luko Dončićem razveselila rojstva male Gabriele, je med tekmo Dallas Mavericks in Utah Jazz na družbenem omrežju objavila prikupno fotografijo.

Anamarija Goltes
Sportal Luka in Anamaria postala starša!
Luka Dončić
Sportal Rekordni Dončić do zgodovinskega podviga v ligi NBA

Manj kot teden dni po rojstvu Gabriela že spremlja očkove podvige. Anamaria je namreč delila fotografijo, na kateri v družbi hčerke v domači hiši gleda šov košarkarskega zvezdnika Dončića in Dallas Mavericks.

Luka Dončić
Sportal Dončić navdušil, nato nasmejal, ko se je ugriznil v jezik

Štiriindvajsetletnik je ob zmagi s kar 147:97 nad Utah Jazz že v prvem polčasu dosegel trojni dvojček in se podpisal pod prvi trojni dvojček s 25 točkami v prvem polčasu v zgodovini lige NBA. Dončić je na parketu preživel le tri četrtine, v teh pa vknjižil v zgolj 40 točk, 11 skokov in deset asistenc.