New York Knicks Beno Udrih

Nedelja, 1. 12. 2013, 16.10

Miami zmagal le za točko, Udrih ni igral

V noči na ponedeljek se je v ligi NBA odigralo osem tekem. Slovenski košarkar Beno Udrih tokrat ni bil v postavi New Yorka.

New York Knicks so igrali proti New Orleans Pelicans, na koncu so bili boljši slednji, ki so zmagali z izidom 103:99. Slovenski košarkar Beno Udrih pa ni stopil na parket. Tekmo je zaznamovala tudi poškodba Anthonyja Davisa, ki je moral zaradi zloma roke zapustiti igrišče. Kdaj se bo lahko vrnil pod koše za zdaj še ni znano. Pri Pelikanih je bil najboljši košarkar Ryan Anderson, ki je dosegel 31 točk, pri New Yorku pa je bil najbolj uspešen Carmelo Anthony s 23 točkami.

Košarkarji New York Knicks tako nadaljujejo negativni niz. Proti New Orleans Pelicans so izgubili devetič zapored oziroma sedmič v nizu v domači dvorani Madison Square Garden. New York se tako približuje dosežkom iz najslabše sezone v zgodovini kluba. Z devetimi zaporednimi porazi je že izenačil niz iz leta 2006, le še en poraz pa ga loči od neslavnega klubskega rekorda iz istega leta.

Košarkarji Miamija so predvsem po zaslugi razpoloženega Chrisa Bosha dobili tekmo proti Charlotte Bobcats. Največ točk je dosegel LeBron James, ki jih je dosegel 26, Chris Bosh pa se je ustavil pri številki 22. Pri nasprotni ekipi je bil najbolj razpoložen Kemba Walker, ki je dosegel 27 točk.