12. 2. 2017,
20.02

7 let, 2 meseca

Thermometer Blue 0

Matej Mohorič Matej Mohorič David Per kolesarstvo Jan Polanc Dirka za trofejo Laigueglia Luka Pibernik Luka Mezgec Jan Tratnik Simon Špilak

Nedelja, 12. 2. 2017, 20.02

Dirka za trofejo Laigueglia

Matej Mohorič osmi v Ligruriji

Matej Mohorič | Foto Vid Ponikvar

Slovenski kolesar Matej Mohorič (Abu Dhabi) je zasedel osmo mesto na današnji enodnevni dirki za trofejo Laigueglia v italijanski deželi Ligurija, njegov moštveni kolega Jan Polanc pa je bil 19. Zmagal je Italijan Fabio Felline.

Na današnji enodnevni dirki v španski Almerii je zmagal Danec Magnus Cort Nielsen (Orica). Od slovenskih kolesarjev je Luka Pibernik (Bahrain Merida) zasedel 13., Jan Tratnik (Sprandi Polkowice) pa 14. mesto.

V času zmagovalca je v cilj prišel tudi Luka Mezgec (Orica) na 28. mestu. David Per (Bahrain Merida) je zasedel 46., Simon Špilak (Katjuša) 50. mesto, oba pa sta za zmagovalcem zaostala 47 sekund.