10.47

1 mesec, 3 tedne

Anže Kopitar Anže Kopitar Los Angeles Kings video gol

Sreda, 25. 9. 2013, 10.47

Hokejisti ekipe Los Angeles Kings in Anaheim Ducks, ki veljata za večna rivala, sta se pomerila še drugič v pripravljalnem obdobju. Z zadetkom Anžeta Kopitarja so se zmage spet veselili Kralji.

Za ekipo Los Angeles Kings je četrta pripravljalna tekma pred sezono, ki se začne 1. oktobra. Še drugič so se izbranci Darryla Sutterja pomerili z Anaheimom, na prvi tekmi so zmagali s 6:0, in spet zmagali. V 7. minuti so sicer povedli Rački, natančen je bil Hampus Lindholm. V drugem delu igre je sledilo izenačenje, ko je vratarja Viktorja Fastha ugnal Justin Williams. Švedski čuvaj mreže pa je moral po plošček še enkrat v mrežo, v 44. minuti je Dwight King iz leve strani lepo podal pred vrata, na pravem mestu je bil Hrušičan, ki je plošček poslal v gol.

Pred začetkom lige bo Los Angeles odigral še dve pripravljalni tekmi, šlo bo za spektakla, ki bosta organizirana v Las Vegasu, nasproti pa si bosta stali ekipi New York Rangers in Colorado Avalanche.