liga NHL Columbus Blue Jackets Ottawa Senators

Torek, 25. 2. 2020, 6.01

Liga NHL, 24. februar

Columbus Blue Jackets prekinili niz osmih zaporednih porazov

Columbus Blue Jackets | Člani Columbusa so se po osmih zaporednih porazih vendarle veselili zmage. | Foto Reuters

Člani Columbusa so se po osmih zaporednih porazih vendarle veselili zmage.

V noči na torek je bila v ligi NHL na sporedu le ena tekma. Udarili sta se moštvi Columbus Blue Jackets in Ottawa Senators. Na koncu so v podaljšku slavili prvi z izidom 4:3.

Anže Kopitar
Sportal Nov boleč poraz za Kralje, Kopitar zadel, Kovalčuk se (spet) seli #video

Columbus Blue Jackets so s to zmago prekinili niz osmih zaporednih porazov in po dolgem času dosegli zmago. Tekma se je končala šele v podaljšku, junak tekme pa je bil Emil Bemstrom, ki je zmagoviti gol zadel v peti minuti podaljška.

V rednem delu tekme smo v vsaki tretjini videli po dva zadetka. V prvi tretjini je za domačo ekipo prvi zadel Nick Folingo, za izenačenje je nato poskrbel hokejist Ottawe Connor Brown. Ista igralca sta v polno zadela tudi v drugi tretjini, le da v obratnem vrstnem redu. V zadnji tretjini sta bila uspešna še Colin White (Ottawa) in Stefan Matteau (Columbus).

Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators 4:3 (podaljšek)