Nedelja, 16. 4. 2023, 22.10

1 leto

Liga IceHL, finale, peta tekma

Bolzano po pravem maratonu le prišel do druge zmage

Bolzano : Red Bull Salzburg | Bolzano je v 116. minuti zadel za zmago in podaljšal sezono na vsaj še eno tekmo. | Foto HCB/Vanna Antonello

Bolzano je v 116. minuti zadel za zmago in podaljšal sezono na vsaj še eno tekmo.

Hokejisti Red Bull Salzburga bi si lahko z zmago na peti finalni tekmi IceHL v Bolzanu že danes ubranili naslov prvaka, a si je italijanski kolektiv po pravem maratonu (odločilni gol je padel šele v podaljšku, v 116. minuti tekme!) podaljšal sezono. Bolzano je zmagal s 4:3 in v finalni seriji izid v zmagah znižal na 2:3. Šesta tekma bo v torek na Solnograškem.

Red Bull Salzburg : Bolzano