4 leta, 10 mesecev

liga INL HK Playboy Slavija HK Triglav Kranj HK Celje HKMK Bled HDD Sij Acroni Jesenice

Sobota, 13. 12. 2014, 12.40

Jeseničanom gorenjski obračun v ligi INL

V mednarodni hokejski ligi INL je v slovenskem dvoboju med ekipama Sij Acroni Jesenice in Triglav zmaga ostala na Jesenicah.

Jeseničani so v tekmi s Triglavom zmagali. Končni izid je bil 4:0, že v prvi tretjini sta v polno zadela Andrej Židan in Miha Brus, v zadnji pa sta delo dokončala še Sašo Rajsar in Luka Tošič, a so bili gostje blizu vse do 57. minute, ko je bilo na semaforju samo 2:0.

Playboy Slavija je izgubila s Zell am Seejem. Na koncu je bilo 2:6, domači pa so šele ob koncu za zadetkoma Tadeja Snoja in Luke Šimunoviča ublažili poraz. Gostje so že sredi tekme vodili s 3:0 in prednost brez težav obdržali do konca.

Končni izid na Bledu je bil podoben, 3:6, a so se domači dobro upirali Kapfenbergu. Mitja Pogačnik je poskrbel za vodstvo, Klemen Kaimel je ob koncu prvega dela izenačil na 2:2, za zadnje izenačenje na 3:3 pa je zadel Luka Ulamec. A gostje so nato že v tej tretjini spet povedli, v zadnjem delu pa zadeli dvakrat v dobri minuti in odločili zmagovalca.