3. 2. 2008,
10.22

Nedelja, 3. 2. 2008, 10.22

Mariborčani visoko poraženi

Odbojkarji Stavbarja IGM so v 15. krogu srednjeevropske lige v gosteh izgubili proti ekipi Aon hotVolleys z 0:3 (-16, -14, -18).

Mariborski odbojkarji so po pričakovanju doživeli poraz. Gostitelji so v vseh treh nizih niti igre držali v svojih rokah in mariborska ekipa niti v enem trenutku tekme ni ogrozila njihove gladke zmage.

Mariborčani, oslabljeni brez Miša Pušnika, so se Dunajčanom dobro upirali le v uvodnih minutah vsakega niza, potem pa je prišla do izraza kakovostna razlika, ki jo je domača vrsta udejanjila brez težav. Še zlasti uspešno so gostitelji igrali v bloku, s katerim so onemogočili večino napadov mariborske ekipe, ki je tudi sicer igrala slabše, kot zna, tako da se ni mogla ogniti visokemu porazu. Trener domače vrste je dal priložnost za igro vsem odbojkarjem, največ točk pa dosegli Hrazdira 12, Antunović 11 in Reiser 8.