Jože Čeper Strelstvo

Sreda, 19. 10. 2022, 14.28

Kairo, SP v strelstvu

Jože Čeper 20. na SP v Kairu

Jože Čeper | Jože Čeper je na svetovnem prvenstvu v Kairu osvojil 20. mesto. | Foto Daniel Novakovič/STA

Jože Čeper je na svetovnem prvenstvu v Kairu osvojil 20. mesto.

Slovenski strelec Jože Čeper je na svetovnem prvenstvu v Kairu osvojil 20. mesto v disciplini standardna pištola 25 metrov, potem ko je zadel 564 krogov.

V prestolnici Egipta je bil najboljši Ukrajinec Pavlo Korostilov s 582 krogi, za njim sta se uvrstila Nemec Christian Reitz (575) in Indijec Vijayveer Sidhu (574).

V četrtek bodo na veliko sceno stopile Živa Dvoršak, Urška Kuharič in Klavdija Jerovšek, pred njimi je "udarna tekma" v kraljevski strelski disciplini - malokalibrska puška trojni položaj 50 metrov. V petek je pred Denis Bola Ujčič preizkušnja v pištoli na 25 metrov.