Kek poslal sporočilo Dinamu, Črnic v nemilosti rojaka?

Vodilni hrvaški prvoligaški klub Dinamo Zagreb je v derbiju 5. kroga v gosteh premagal Rijeko in postal prvi, ki je na Rujevici osvojil vse tri točke. Matic Črnic je v igro vstopil v 80. minuti in zatresel prečko, Petar Stojanović je Dinamu pomagal vso tekmo. Rijeka je na lestvici zdrsnila na tretje mesto. V sredo bo gostovala pri grškem prvaku Olympiakosu v prvi tekmi play-offa kvalifikacij za ligo prvakov.

Preberi članek

Komentarji

5

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• alfa650 / 11.08.2017. ob 16:59

luka 123 pusti politiko,šport nima nič z njo,kot se tudi trgovina na njo ne ozira!!

Odgovori
  • alfa650 / 13.08.2017. ob 16:30

Sicer pa je zelo nenavaden kup poškodb oziroma zdravstvenih težav ravno pri Rijeki,česar ima menda le zelo malo nogometnih klubov na hrvaškem,kar kaže na dvoje:ali 1.na zelo(morda namerno) prenatrpan termin igranja ali pa na 2.preforsiranost uprave,ki se je ekipi maščevala?!

Odgovori
  • MarjanK / 11.08.2017. ob 16:27

Tudi mene,NE!Smili se mi edino Matic Črnic,ki se je zaj...al,ker je odšel v Reko!!!

Odgovori
  • luka123 / 11.08.2017. ob 13:44

Za vas je že spet pomembno s kom igra Reka, o tem, da na Hrvaškem Hrvati pretepajo slovenske turiste pa nič ... Niti ne o tem, da premier in zunanji minister počitnikujeta na hrvaški obali, medtem ko nam Hrvati s svojimi policijskimi čolni delijo zaušnice na sredini Piranskega zaliva ... Zamislite se, uredniki na Siol-u!

Odgovori
  • gustek / 11.08.2017. ob 13:59

Dobro, tepčki na siolu, a veste da me niti kaplje ne zanima neka Rijeka in hrvaška ciganija!

Odgovori