''Futuristična prihodnost kliče po neprestanem učenju''

Zadnje mesece sem skupaj s svojo ekipo sodelavcev preživela precej stresno. Na ''našem koncu'' sveta se je dogajalo zares veliko – veliko dobrih, a žal še več slabih stvari. Negativni dogodki v regiji so ponovno dokazali, da živimo v izjemno nepredvidljivem obdobju, kjer je načrtovanje resda pomembno, še bolj pomembne vrline za preživetje pa predstavljajo fleksibilnost, agilnost in budno spremljanje tveganj.

Preberi članek

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• jugda / 22.07.2017. ob 17:16

Nima nobeden 5 minut čada za napisat kolumno? Ta je gor že cel julij...

Odgovori
  • jugda / 06.07.2017. ob 07:01

Gospa ne živi v realnem svetu in dvomim, da pozna težave delavcev...izobraževanje tajkunov je lahko samo v smeri, kako skriti dnarce, drugo jih ne zanima, a ne, šešoki?

Odgovori
  • truncek / 05.07.2017. ob 17:22

Rafko, kako pa ti veš, kakšen kader imamo mi. Glede na tvojo pismenost, ti nisi niti srednje šole videl od znotraj. Pravzaprav bi lahko ostal v vrtcu, če bi tja hodil.

Odgovori
  • Minometan / 05.07.2017. ob 13:05

Odličen članek! Naučil sem se, da je Boston Consulting fantastična družba in da je gospa aktivna na seminarjih po celi Evropi. Fantastično! Aja na koncu pa sta nahitro navržena še dva splošna nasveta. Super!

Odgovori
  • Rafko / 05.07.2017. ob 22:04

trunček trdeči, torej lopovski in totalke delovno nesposoben kader imate. Eno državo ste že na kant spravili, druga je pa napoti, če se ne boste hitro izrodili.

Odgovori
  • Rafko / 05.07.2017. ob 11:33

Ja, dobro zapisano, oziroma ugotavljanje stanja. In kaj narediti. Mi imamo na visokem šolstvo in vladi še vedno kadre s kumrovško šolo in teh ne boš kmalu spremenil.

Odgovori